Rozšiřující moduly

V případě potřeby je možné základní implementaci ekonomického a informačního systému DataGo4+ rozšířit o celou řadu modulů.

Na systém regálového skladového hospodářství, který je součástí základní implementace, navazuje komunikační modul umožňující využití ručních bezdrátových čteček čárového kódu pracujících na platformě Windows CE. Díky tomuto modulu je možné maximálně automatizovat a zpřehlednit celý proces příjmu, skladování, následného vyskladňování, a to včetně inventur. Prostřednictvím ručních bezdrátových čteček čárového kódu lze realizovat všechny potřebné operace – od přijetí automatického příkazu k vyskladnění, generovaného na základě přijetí a verifikace objednávky z e-shopu, až po předání zásilky dopravci. Samozřejmostí je i možnost automatického vytěžování jednotlivých skladníků a hodnocení produktivity jejich práce.

Dále jsou našim zákazníkům k dispozici např. moduly Nabídky a Poptávky, Zákaznické reklamace, Bonusový systém pro obchodní partnery, Plánovač úloh / Řízení lidských zdrojů, EDI komunikace nebo Intrastat.

V naší nabídce jsou samozřejmě i moduly pro správu rozsáhlých pokladních systémů, optimalizaci zásobování provozoven nebo vysoce efektivní řešení mobilního prodeje.

DataGo4+ disponuje vlastním unikátním systémem pro elektronické obchodování. Ten nabízí operace typu B2B i B2C s tím, že umožňuje prostřednictvím bezpečného rozhraní přímý přístup k datové základně skladového hospodářství. On-line komunikace mezi e-shopem a skladem snižuje možnost logistických chyb a zaručuje, že nabídka elektronického obchodu bude vždy aktuální.

Kontakt

Provozovna: Budova Chemoprojekt,
Třebohostická 3069/14,
100 00  Praha 10 - Strašnice
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Václav Kutička
M: +420 777 720 666
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Poles
M: +420 777 720 655
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa