Filson spol. s r. o.

Filson spol. s r. o.

Společnost Filson působí jako velkoobchodní firma s autodoplňky na našem trhu od poloviny roku 1993. V ranných začátcích se soustředili především na spolupráci s tuzemskými dodavateli BRISK a.s. Tábor, MANN Filter Jipap s.r.o. Přibyslavice...

Postupem času, jak se činnost firmy rozvíjela, rozšiřoval se i počet dodavatelů a naopak s těmi, kteří nebyli schopni se přizpůsobit našim potřebám a podmínkám se postupně spolupráce rozvázala.

Proto v létě roku 1994 začali spolupracovat s jednou z největších německých firem pracující v oblasti autodoplňků a autopříslušenství - firmou AROSO GmbH, pro kterou jsme se stali výhradním obchodním partnerem pro Českou republiku.

Počátkem roku 2000 se naše firma začala orientovat na nákup sortimentu z oblasti Asie a tím zvýšila atraktivnost své nabídky pro zákazníky. V dnešní době dováží společnost Filson s.r.o. širokou paletu výrobku, od standartních produktů autodoplňků přes tuningové vybavení vozů pod názvem Tuning Line až po speciální produktové řady jako jsou např. Light Vision nebo Innovation 1. Zároveň firma rozšířila svoji obchodní činnost i o území Slovenské republiky, kde začala ve spolupráci se společností HOBBY CAR zásobovat obchodní řetězce pod názvem HOBBY CAR – FILSON s.r.o. V současné době se firma soustředuje ve své činnosti především na servis a dodávky sortimentu pro čerpací stanice a supermarkety. Snohou naší firmy je nabízet našim zákazníkům neustále nové sortimenty, přicházet na trh s novými nápady a tím se výrazně odlišit od firem, které již fungují na českém trhu.

Snahou firmy není nabízet pouze úzký sortiment výrobků za nejnižší cenu, ale především nabídnout co nejširší sortiment autodoplňků a tím ušetřit čas zákazníkovi při shánění výrobků, které by jinak nakupoval na desítkách různých míst.

K dnešnímu dni spolupracují v České republice především s renomovanými firmami zabývajícími se zejména prodejem pohonných hmot a se supermarketovými řetězci:

Agip, Aral, Benzina, ESSO, JET, OMV, Shell, Total, Albert, Bauhaus, Baumax, Carrefour, Globus, Hypernova, Inter Spar, Kaufland, Penny Market, Tesco.

Kontakt

Provozovna: Budova Chemoprojekt,
Třebohostická 3069/14,
100 00  Praha 10 - Strašnice
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Václav Kutička
M: +420 777 720 666
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Poles
M: +420 777 720 655
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa