Autocora OS

Autocora OS

Společnost Autocora OS s r. o. byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Od roku 1992se zabývá dovozem automobilových náhradních dílů od výrobců z celého světa a jejich distribucí v České republice.

V současné době má firma 153 zaměstnanců, centrální sklad ve Stránčicích a pobočky v Praze 10 - Uhříněvsi, Praze 5 - Řepích, Příbrami, Brně, Kroměříži a Liberci. Páteří prodejů je dvanáct Autocora - Partnerů a mnoha dalších distributorů, kteří splňují vysoké nároky na distribuci automobilových náhradních dílů v nejširším sortimentu a v krátkých lhůtách. V roce 2007 vstoupila do firmy Autocora německá společnost Stahlgruber. Touto fůzí Autocora získala stabilního partnera pro další rozvoj na českém a slovenském trhu.

Dováží a distribuujeme součásti a materiály pro opravy karoserií a podvozků, plastové části vozidel a materiály na jejich opravu a povrchovou úpravu, světla a osvětlení vozidel včetně výbojek, žárovek a ovládacích prvků, plechové části vozidel, opravné plechy, rámy motorů a ramena náprav, palivové nádrže, vnější zpětná zrcátka, akumulátory a jejich nabíječky, chladiče, topení, klimatizace, spojkové sady, tlumiče, brzdové díly, víčka nádrží, spoilery, znaky, olejové vany, výfukové systémy, ložiska, kladky, řemeny, filtry, pneumatiky, oleje, příchytky čalounění a lišt, a provozní náplně.

Systém DataGo se v této společnosti používá již řadu let a neustále se zdokonaluje. V současné době pokrývá i oblasti elektronického obchodu a mobilních pozicovaných skladů. Automatizace jednotlivých procesů je velmi propracovaná. Zákazník, který objednává např. náhradní díl vidí on-line do všech poboček a i dostupnost dílu v zahraničí. V okamžiku objednání systém požadavky automatizovaně zpracuje, doplní zásoby od dodavatelů a naplánuje zboží do příslušného rozvozu. Pracovníci skladu zboží připravují pomocí mobilních terminálů přímo připojených do systému. Jakákoli operace se okamžitě promítá do finančního účetnictví a systém nadále sleduje platební morálku odběratelů, zpracovává bankovní operace, kontroluje přesuny prostředků, vystavuje urgence a mnoho dalších operací.

Tato společnost aktivně pracuje s řádově milionem skladových karet a za rok vystaví miliony dokladů. Běžně se pracuje s databází v řádu desítek gigabyte.

Kontakt

Provozovna: Budova Chemoprojekt,
Třebohostická 3069/14,
100 00  Praha 10 - Strašnice
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Václav Kutička
M: +420 777 720 666
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Poles
M: +420 777 720 655
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa