Funkce a přednosti systému

DataGo4+ obsahuje všechny funkce pro řízení a monitoring většiny klíčových firemních procesů.

Od základních funkcí, jakými je automatizované podvojné účetnictví s vyhodnocovacím modulem umožňujícím sledování ekonomické situace společnosti v reálném čase, přes komunikaci s bankou, řízení dodavatelských a odběratelských vztahů včetně velkoobchodních a maloobchodních aktivit, až po propracovaný objednávkový a zakázkový systém s možností postupného vykrývání a systém regálového skladového hospodářství s rozsáhlou cenovou politikou.

  • Možnost konfigurace systému do kompaktního celku

Při implementaci systému lze do systému zařadit jednotlivé moduly tak, že uživatel má okamžitě k dispozici všechny povolené moduly, a to bez zbytečných prodlev.

  • Ovládání systému

Každý uživatel si může prostředí sám upravit a systém si úpravy zapamatuje i po vypnutí počítače. Ovládání menu, tabulek a formulářů je jednotné a velmi intuitivní.

  • Rychlost systému

Na práci s tabulkami byl při vývoji systému kladen mimořádný důraz. Systém si bez obtíží poradí s tabulkami, ve kterých je více než milión záznamů a operace s nimi jsou hotové během několika mála vteřin. Při otevírání takto velkých seznamů není počítač zatěžován extremními nároky na paměť a rychlost.

  • Připraven k růstu vaší společnosti

Díky vestavěnému vývojovému prostředí lze do systému přidávat vlastní zdrojové kódy, formuláře, menu atd. Plná integrita se standardním systémem pak zabezpečí jednoduché využívání těchto nových funkcí systému.

  • Spolehlivost systému

Dvouvrstvá architektura systému zabezpečuje ideální podmínky pro provoz systému. Díky vypuštění aplikačního serveru jsme dosáhli velké rychlosti a zlevnili hardwarové nároky. Třívrstvá architektura byla použita pouze pro přístup do e-shop modulu z důvodu ochrany dat. O databázi se stará transakční SQL server Firebird, který velmi spolehlivě zabezpečuje jejich integritu.

Kontakt

Provozovna: Budova Chemoprojekt,
Třebohostická 3069/14,
100 00  Praha 10 - Strašnice
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Václav Kutička
M: +420 777 720 666
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Poles
M: +420 777 720 655
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa